Gwp-3741-106 | Riven Wc, Bone Plaid - Lee Jofa Modern Wallpaper - Gwp-3741.106.0
| Brand | Lee Jofa Modern |
| Pattern Number | GWP-3741.106.0 |
| Pattern Name | Riven Wc |
| Collection | Kelly Wearstler Transit Wallcovering |
| Width | 27" |
| Vert. Repeat | 23.25" |
| Horz. Repeat | 27" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | LINEN - 100% |
| Finish | |
| Clean Code | Z |
| Color | Taupe |
| Theme | Plaid |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Gwp-3741-106 | Riven Wc, Bone Plaid - Lee Jofa Modern Wallpaper - Gwp-3741.106.0
Gwp-3741-106 | Riven Wc, Bone Plaid - Lee Jofa Modern Wallpaper - Gwp-3741.106.0
| Brand | Lee Jofa Modern |
| Pattern Number | GWP-3741.106.0 |
| Pattern Name | Riven Wc |
| Collection | Kelly Wearstler Transit Wallcovering |
| Width | 27" |
| Vert. Repeat | 23.25" |
| Horz. Repeat | 27" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | LINEN - 100% |
| Finish | |
| Clean Code | Z |
| Color | Taupe |
| Theme | Plaid |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Lee Jofa Modern |
| Pattern Number | GWP-3741.106.0 |
| Pattern Name | Riven Wc |
| Collection | Kelly Wearstler Transit Wallcovering |
| Width | 27" |
| Vert. Repeat | 23.25" |
| Horz. Repeat | 27" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | LINEN - 100% |
| Finish | |
| Clean Code | Z |
| Color | Taupe |
| Theme | Plaid |














