Gwp-3742-106 | Sonoma Wc, Sand Textured - Lee Jofa Modern Wallpaper - Gwp-3742.106.0
| Brand | Lee Jofa Modern |
| Pattern Number | GWP-3742.106.0 |
| Pattern Name | Sonoma Wc |
| Collection | Kelly Wearstler Glyph Wallcovering |
| Width | 44" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | SILK - 100% |
| Finish | UNTRIMMED ;PAPER BACKED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | SAND |
| Theme | Textured |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Gwp-3742-106 | Sonoma Wc, Sand Textured - Lee Jofa Modern Wallpaper - Gwp-3742.106.0
Gwp-3742-106 | Sonoma Wc, Sand Textured - Lee Jofa Modern Wallpaper - Gwp-3742.106.0
| Brand | Lee Jofa Modern |
| Pattern Number | GWP-3742.106.0 |
| Pattern Name | Sonoma Wc |
| Collection | Kelly Wearstler Glyph Wallcovering |
| Width | 44" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | SILK - 100% |
| Finish | UNTRIMMED ;PAPER BACKED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | SAND |
| Theme | Textured |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Lee Jofa Modern |
| Pattern Number | GWP-3742.106.0 |
| Pattern Name | Sonoma Wc |
| Collection | Kelly Wearstler Glyph Wallcovering |
| Width | 44" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | SILK - 100% |
| Finish | UNTRIMMED ;PAPER BACKED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | SAND |
| Theme | Textured |














