Gwp-3745-917 | Flash Wc, Desert Fabric Texture - Lee Jofa Modern Wallpaper - Gwp-3745.917.0
| Brand | Lee Jofa Modern |
| Pattern Number | GWP-3745.917.0 |
| Pattern Name | Flash Wc |
| Collection | Kelly Wearstler Glyph Wallcovering |
| Width | 51.96" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | COTTON - 50%;SILK - 50% |
| Finish | PRETRIMMED ;PAPER BACKED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | DESERT |
| Theme | Fabric Texture |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Gwp-3745-917 | Flash Wc, Desert Fabric Texture - Lee Jofa Modern Wallpaper - Gwp-3745.917.0
Gwp-3745-917 | Flash Wc, Desert Fabric Texture - Lee Jofa Modern Wallpaper - Gwp-3745.917.0
| Brand | Lee Jofa Modern |
| Pattern Number | GWP-3745.917.0 |
| Pattern Name | Flash Wc |
| Collection | Kelly Wearstler Glyph Wallcovering |
| Width | 51.96" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | COTTON - 50%;SILK - 50% |
| Finish | PRETRIMMED ;PAPER BACKED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | DESERT |
| Theme | Fabric Texture |
Original: $327.60
-65%$327.60
$114.66Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Lee Jofa Modern |
| Pattern Number | GWP-3745.917.0 |
| Pattern Name | Flash Wc |
| Collection | Kelly Wearstler Glyph Wallcovering |
| Width | 51.96" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | COTTON - 50%;SILK - 50% |
| Finish | PRETRIMMED ;PAPER BACKED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | DESERT |
| Theme | Fabric Texture |














