HNSDDK420000003 | Firefly Embroidered, Green - Scalamandre Pillows
| Brand | Scalamandre Pillows |
| Pattern Number | HNSDDK420000003 |
| Pattern Name | Firefly Embroidered Pillow |
| Collection | Albert Hadley |
| Pattern Repeat Length | 11.5" |
| Pattern Repeat Width | 13" |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Content | LINEN / LINEN BLEND |
| Country of Origin | U.S.A. |
| Design | ABSTRACT, DOTS / CIRCLES, OMBRE |
| Material Type | EMBROIDERIES |
| Pattern Alerts | HIDDEN ZIPPER, LUXURIOUS FEATHER DOWN INSERT INCLUDED |
| Cleanability | DRY CLEAN ONLY |
| Color | Green |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

HNSDDK420000003 | Firefly Embroidered, Green - Scalamandre Pillows
HNSDDK420000003 | Firefly Embroidered, Green - Scalamandre Pillows
| Brand | Scalamandre Pillows |
| Pattern Number | HNSDDK420000003 |
| Pattern Name | Firefly Embroidered Pillow |
| Collection | Albert Hadley |
| Pattern Repeat Length | 11.5" |
| Pattern Repeat Width | 13" |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Content | LINEN / LINEN BLEND |
| Country of Origin | U.S.A. |
| Design | ABSTRACT, DOTS / CIRCLES, OMBRE |
| Material Type | EMBROIDERIES |
| Pattern Alerts | HIDDEN ZIPPER, LUXURIOUS FEATHER DOWN INSERT INCLUDED |
| Cleanability | DRY CLEAN ONLY |
| Color | Green |
Original: $553.80
-65%$553.80
$193.83Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Scalamandre Pillows |
| Pattern Number | HNSDDK420000003 |
| Pattern Name | Firefly Embroidered Pillow |
| Collection | Albert Hadley |
| Pattern Repeat Length | 11.5" |
| Pattern Repeat Width | 13" |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Content | LINEN / LINEN BLEND |
| Country of Origin | U.S.A. |
| Design | ABSTRACT, DOTS / CIRCLES, OMBRE |
| Material Type | EMBROIDERIES |
| Pattern Alerts | HIDDEN ZIPPER, LUXURIOUS FEATHER DOWN INSERT INCLUDED |
| Cleanability | DRY CLEAN ONLY |
| Color | Green |












