Im36411 | Silk Impressions 2, Grey Leaves - Norwall Wallpaper
| Brand | Norwall |
| Pattern Number | IM36411 |
| Collection | Silk Impressions 2 |
| Width | 20.7" |
| Match | Straight Match |
| Horizontal Repeat | 0 |
| Repeat | 2 1/2"" / 6.6cm |
| Features | Prepasted, Solid Vinyl, Peelable, Scrubbable |
| Coverage | 56.4 sq. ft. |
| Yards Per Single Roll | 10.9 yds |
| Sold In | 2 S/R |
| Color | Grey |
| Theme | Leaves |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Im36411 | Silk Impressions 2, Grey Leaves - Norwall Wallpaper
Im36411 | Silk Impressions 2, Grey Leaves - Norwall Wallpaper
| Brand | Norwall |
| Pattern Number | IM36411 |
| Collection | Silk Impressions 2 |
| Width | 20.7" |
| Match | Straight Match |
| Horizontal Repeat | 0 |
| Repeat | 2 1/2"" / 6.6cm |
| Features | Prepasted, Solid Vinyl, Peelable, Scrubbable |
| Coverage | 56.4 sq. ft. |
| Yards Per Single Roll | 10.9 yds |
| Sold In | 2 S/R |
| Color | Grey |
| Theme | Leaves |
Original: $32.30
-65%$32.30
$11.30Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Norwall |
| Pattern Number | IM36411 |
| Collection | Silk Impressions 2 |
| Width | 20.7" |
| Match | Straight Match |
| Horizontal Repeat | 0 |
| Repeat | 2 1/2"" / 6.6cm |
| Features | Prepasted, Solid Vinyl, Peelable, Scrubbable |
| Coverage | 56.4 sq. ft. |
| Yards Per Single Roll | 10.9 yds |
| Sold In | 2 S/R |
| Color | Grey |
| Theme | Leaves |












