Lz-30431.03.0 | Lidia, Lizzo Ancestry - Kravet Design Fabric
| Brand | Kravet Design |
| Pattern Number | LZ-30431.03.0 |
| Pattern Name | Lidia |
| Collection | Lizzo Ancestry |
| Width | 55" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | COTTON - 73%;VISCOSE - 27% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | HEAVY |
| Color | Green |
| Theme | Solid |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Lz-30431.03.0 | Lidia, Lizzo Ancestry - Kravet Design Fabric
Lz-30431.03.0 | Lidia, Lizzo Ancestry - Kravet Design Fabric
| Brand | Kravet Design |
| Pattern Number | LZ-30431.03.0 |
| Pattern Name | Lidia |
| Collection | Lizzo Ancestry |
| Width | 55" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | COTTON - 73%;VISCOSE - 27% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | HEAVY |
| Color | Green |
| Theme | Solid |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Kravet Design |
| Pattern Number | LZ-30431.03.0 |
| Pattern Name | Lidia |
| Collection | Lizzo Ancestry |
| Width | 55" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | COTTON - 73%;VISCOSE - 27% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | HEAVY |
| Color | Green |
| Theme | Solid |











