Lzw-30198-07 | Arazzo, Beige Solid - Kravet Design Wallpaper - Lzw-30198.07.0
| Brand | Kravet Design |
| Pattern Number | LZW-30198.07.0 |
| Pattern Name | Arazzo |
| Collection | Lizzo Textures I |
| Width | 27.5" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 27.5" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | VINYL - 100% |
| Finish | PRETRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Beige |
| Theme | Solid |
| Notes | ROLL SIZE:27.5" X 11 YDS |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Lzw-30198-07 | Arazzo, Beige Solid - Kravet Design Wallpaper - Lzw-30198.07.0
Lzw-30198-07 | Arazzo, Beige Solid - Kravet Design Wallpaper - Lzw-30198.07.0
| Brand | Kravet Design |
| Pattern Number | LZW-30198.07.0 |
| Pattern Name | Arazzo |
| Collection | Lizzo Textures I |
| Width | 27.5" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 27.5" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | VINYL - 100% |
| Finish | PRETRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Beige |
| Theme | Solid |
| Notes | ROLL SIZE:27.5" X 11 YDS |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Kravet Design |
| Pattern Number | LZW-30198.07.0 |
| Pattern Name | Arazzo |
| Collection | Lizzo Textures I |
| Width | 27.5" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 27.5" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | VINYL - 100% |
| Finish | PRETRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Beige |
| Theme | Solid |
| Notes | ROLL SIZE:27.5" X 11 YDS |














