Mx9603 | Astoria, Huri - Ronald Redding Wallpaper
| Brand | Ronald Redding |
| Pattern Number | MX9603 |
| Pattern Name | Huri |
| Collection | Astoria |
| Width | 36" |
| Match | Random |
| Repeat | 0" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Linen |
| Washability | Dust and Vacuum |
| Removability | Strippable |
| Coverage | 72 |
| Color | Neutral |
| Theme | Global |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns



Mx9603 | Astoria, Huri - Ronald Redding Wallpaper
Mx9603 | Astoria, Huri - Ronald Redding Wallpaper
| Brand | Ronald Redding |
| Pattern Number | MX9603 |
| Pattern Name | Huri |
| Collection | Astoria |
| Width | 36" |
| Match | Random |
| Repeat | 0" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Linen |
| Washability | Dust and Vacuum |
| Removability | Strippable |
| Coverage | 72 |
| Color | Neutral |
| Theme | Global |
Original: $63.75
-65%$63.75
$22.31Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Ronald Redding |
| Pattern Number | MX9603 |
| Pattern Name | Huri |
| Collection | Astoria |
| Width | 36" |
| Match | Random |
| Repeat | 0" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Linen |
| Washability | Dust and Vacuum |
| Removability | Strippable |
| Coverage | 72 |
| Color | Neutral |
| Theme | Global |














