Ncw4010-03 | Lombardia Farfalla - Nina Campbell Wallpaper
Priced Per 11 Yard Roll.
Looking for Nina Campbell Wallpaper SKU NCW4010-03 pattern name Lombardia Farfalla color name Multi Color. Enjoy this superb wallpaper. Swatches are always available online. Fast Shipping Mahone's Wallpaper has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Nina Campbell |
| Pattern Number | NCW4010-03 |
| Pattern Name | Lombardia Farfalla |
| WEIGHT GSM | 1 |
| Width | 10m x 52cm (11yds x 20½ins) |
| Repeat CM (INS) | 61 (24) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Multi Color |
| Theme | Insects |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Ncw4010-03 | Lombardia Farfalla - Nina Campbell Wallpaper
Ncw4010-03 | Lombardia Farfalla - Nina Campbell Wallpaper
Priced Per 11 Yard Roll.
Looking for Nina Campbell Wallpaper SKU NCW4010-03 pattern name Lombardia Farfalla color name Multi Color. Enjoy this superb wallpaper. Swatches are always available online. Fast Shipping Mahone's Wallpaper has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Nina Campbell |
| Pattern Number | NCW4010-03 |
| Pattern Name | Lombardia Farfalla |
| WEIGHT GSM | 1 |
| Width | 10m x 52cm (11yds x 20½ins) |
| Repeat CM (INS) | 61 (24) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Multi Color |
| Theme | Insects |
$292.00
Ncw4010-03 | Lombardia Farfalla - Nina Campbell Wallpaper—
$292.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Priced Per 11 Yard Roll.
Looking for Nina Campbell Wallpaper SKU NCW4010-03 pattern name Lombardia Farfalla color name Multi Color. Enjoy this superb wallpaper. Swatches are always available online. Fast Shipping Mahone's Wallpaper has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Nina Campbell |
| Pattern Number | NCW4010-03 |
| Pattern Name | Lombardia Farfalla |
| WEIGHT GSM | 1 |
| Width | 10m x 52cm (11yds x 20½ins) |
| Repeat CM (INS) | 61 (24) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Multi Color |
| Theme | Insects |












