Ncw4012-03 | Lombardia Cremona - Nina Campbell Wallpaper
| Brand | Nina Campbell |
| Pattern Number | NCW4012-03 |
| Pattern Name | Lombardia Cremona |
| WEIGHT GSM | 1 |
| Width | 10m x 52cm (11yds x 20½ins) |
| Repeat CM (INS) | 76 (30) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Neutral |
| Theme | Stripes |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Ncw4012-03 | Lombardia Cremona - Nina Campbell Wallpaper
Ncw4012-03 | Lombardia Cremona - Nina Campbell Wallpaper
| Brand | Nina Campbell |
| Pattern Number | NCW4012-03 |
| Pattern Name | Lombardia Cremona |
| WEIGHT GSM | 1 |
| Width | 10m x 52cm (11yds x 20½ins) |
| Repeat CM (INS) | 76 (30) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Neutral |
| Theme | Stripes |
Original: $292.00
-65%$292.00
$102.20Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Nina Campbell |
| Pattern Number | NCW4012-03 |
| Pattern Name | Lombardia Cremona |
| WEIGHT GSM | 1 |
| Width | 10m x 52cm (11yds x 20½ins) |
| Repeat CM (INS) | 76 (30) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Neutral |
| Theme | Stripes |












