Ncw4121-02 | Braemar Bothwell Ivory/Mica - Nina Campbell Wallpaper
| Brand | Nina Campbell |
| Pattern Number | NCW4121-02 |
| Pattern Name | Braemar Bothwell Ivory/Mica |
| WEIGHT GSM | 0.8 |
| Width | 10m x 52cm (11yds x 20½ins) |
| Repeat CM (INS) | - (-) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Beige |
| Theme | Stripes |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Ncw4121-02 | Braemar Bothwell Ivory/Mica - Nina Campbell Wallpaper
Ncw4121-02 | Braemar Bothwell Ivory/Mica - Nina Campbell Wallpaper
| Brand | Nina Campbell |
| Pattern Number | NCW4121-02 |
| Pattern Name | Braemar Bothwell Ivory/Mica |
| WEIGHT GSM | 0.8 |
| Width | 10m x 52cm (11yds x 20½ins) |
| Repeat CM (INS) | - (-) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Beige |
| Theme | Stripes |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Nina Campbell |
| Pattern Number | NCW4121-02 |
| Pattern Name | Braemar Bothwell Ivory/Mica |
| WEIGHT GSM | 0.8 |
| Width | 10m x 52cm (11yds x 20½ins) |
| Repeat CM (INS) | - (-) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Beige |
| Theme | Stripes |














