Ncw4127-02 | Braemar Strome Stone/Taupe/Green - Nina Campbell Wallpaper
| Brand | Nina Campbell |
| Pattern Number | NCW4127-02 |
| Pattern Name | Braemar Strome Stone/Taupe/Green |
| WEIGHT GSM | 1 |
| Width | 10m x 52cm (11yds x 20½ins) |
| Repeat CM (INS) | - (-) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Grey |
| Theme | Stripes |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Ncw4127-02 | Braemar Strome Stone/Taupe/Green - Nina Campbell Wallpaper
Ncw4127-02 | Braemar Strome Stone/Taupe/Green - Nina Campbell Wallpaper
| Brand | Nina Campbell |
| Pattern Number | NCW4127-02 |
| Pattern Name | Braemar Strome Stone/Taupe/Green |
| WEIGHT GSM | 1 |
| Width | 10m x 52cm (11yds x 20½ins) |
| Repeat CM (INS) | - (-) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Grey |
| Theme | Stripes |
Original: $256.00
-65%$256.00
$89.60Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Nina Campbell |
| Pattern Number | NCW4127-02 |
| Pattern Name | Braemar Strome Stone/Taupe/Green |
| WEIGHT GSM | 1 |
| Width | 10m x 52cm (11yds x 20½ins) |
| Repeat CM (INS) | - (-) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Grey |
| Theme | Stripes |












