Ncw4151-02 | Rosslyn Torosay Coral/Ivory - Nina Campbell Wallpaper
Priced Per 11 Yard Roll.
Save on Nina Campbell Wallpaper Product# NCW4151-02 pattern name Rosslyn Torosay Coral/Ivory color name Pink. Enjoy this impeccable wallpaper. Samples are always available. Fast Shipping Mahone's Wallpaper has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Nina Campbell |
| Pattern Number | NCW4151-02 |
| Pattern Name | Rosslyn Torosay Coral/Ivory |
| WEIGHT GSM | 1 |
| Width | 10m x 52cm (11yds x 20½ins) |
| Repeat CM (INS) | 30.5 (12) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Pink |
| Theme | Trellis |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Ncw4151-02 | Rosslyn Torosay Coral/Ivory - Nina Campbell Wallpaper
Ncw4151-02 | Rosslyn Torosay Coral/Ivory - Nina Campbell Wallpaper
Priced Per 11 Yard Roll.
Save on Nina Campbell Wallpaper Product# NCW4151-02 pattern name Rosslyn Torosay Coral/Ivory color name Pink. Enjoy this impeccable wallpaper. Samples are always available. Fast Shipping Mahone's Wallpaper has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Nina Campbell |
| Pattern Number | NCW4151-02 |
| Pattern Name | Rosslyn Torosay Coral/Ivory |
| WEIGHT GSM | 1 |
| Width | 10m x 52cm (11yds x 20½ins) |
| Repeat CM (INS) | 30.5 (12) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Pink |
| Theme | Trellis |
$308.00
Ncw4151-02 | Rosslyn Torosay Coral/Ivory - Nina Campbell Wallpaper—
$308.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Priced Per 11 Yard Roll.
Save on Nina Campbell Wallpaper Product# NCW4151-02 pattern name Rosslyn Torosay Coral/Ivory color name Pink. Enjoy this impeccable wallpaper. Samples are always available. Fast Shipping Mahone's Wallpaper has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Nina Campbell |
| Pattern Number | NCW4151-02 |
| Pattern Name | Rosslyn Torosay Coral/Ivory |
| WEIGHT GSM | 1 |
| Width | 10m x 52cm (11yds x 20½ins) |
| Repeat CM (INS) | 30.5 (12) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Pink |
| Theme | Trellis |












