Ncw4180-02 | Cathay Parade Chocolate/Gold/Red - Nina Campbell Wallpaper
Priced Per 9.5 Yard Roll.
Purchase Nina Campbell Wallpaper Pattern# NCW4180-02 pattern name Cathay Parade Chocolate/Gold/Red color name Neutral. Enjoy this solid wallpaper. Swatches are always available. Fast Shipping Mahone's Wallpaper has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Nina Campbell |
| Pattern Number | NCW4180-02 |
| Pattern Name | Cathay Parade Chocolate/Gold/Red |
| WEIGHT GSM | 1.023 |
| Width | 9m x 70cm (9¾ yards x 27½ ins) |
| Repeat CM (INS) | 150 (59) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Neutral |
| Theme | Novelty |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Ncw4180-02 | Cathay Parade Chocolate/Gold/Red - Nina Campbell Wallpaper
Ncw4180-02 | Cathay Parade Chocolate/Gold/Red - Nina Campbell Wallpaper
Priced Per 9.5 Yard Roll.
Purchase Nina Campbell Wallpaper Pattern# NCW4180-02 pattern name Cathay Parade Chocolate/Gold/Red color name Neutral. Enjoy this solid wallpaper. Swatches are always available. Fast Shipping Mahone's Wallpaper has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Nina Campbell |
| Pattern Number | NCW4180-02 |
| Pattern Name | Cathay Parade Chocolate/Gold/Red |
| WEIGHT GSM | 1.023 |
| Width | 9m x 70cm (9¾ yards x 27½ ins) |
| Repeat CM (INS) | 150 (59) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Neutral |
| Theme | Novelty |
$938.00
Ncw4180-02 | Cathay Parade Chocolate/Gold/Red - Nina Campbell Wallpaper—
$938.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Priced Per 9.5 Yard Roll.
Purchase Nina Campbell Wallpaper Pattern# NCW4180-02 pattern name Cathay Parade Chocolate/Gold/Red color name Neutral. Enjoy this solid wallpaper. Swatches are always available. Fast Shipping Mahone's Wallpaper has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Nina Campbell |
| Pattern Number | NCW4180-02 |
| Pattern Name | Cathay Parade Chocolate/Gold/Red |
| WEIGHT GSM | 1.023 |
| Width | 9m x 70cm (9¾ yards x 27½ ins) |
| Repeat CM (INS) | 150 (59) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Neutral |
| Theme | Novelty |












