Ncw4183-02 | Cathay Pamir Ivory/Pearl - Nina Campbell Wallpaper
| Brand | Nina Campbell |
| Pattern Number | NCW4183-02 |
| Pattern Name | Cathay Pamir Ivory/Pearl |
| WEIGHT GSM | 0.847 |
| Width | 10m x 52cm (11yds x 20½ins) |
| Repeat CM (INS) | 68 (27) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Beige |
| Theme | Paisley |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Ncw4183-02 | Cathay Pamir Ivory/Pearl - Nina Campbell Wallpaper
Ncw4183-02 | Cathay Pamir Ivory/Pearl - Nina Campbell Wallpaper
| Brand | Nina Campbell |
| Pattern Number | NCW4183-02 |
| Pattern Name | Cathay Pamir Ivory/Pearl |
| WEIGHT GSM | 0.847 |
| Width | 10m x 52cm (11yds x 20½ins) |
| Repeat CM (INS) | 68 (27) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Beige |
| Theme | Paisley |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Nina Campbell |
| Pattern Number | NCW4183-02 |
| Pattern Name | Cathay Pamir Ivory/Pearl |
| WEIGHT GSM | 0.847 |
| Width | 10m x 52cm (11yds x 20½ins) |
| Repeat CM (INS) | 68 (27) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Beige |
| Theme | Paisley |














