Ncw4206-02 | Fontibre Tagus Ivory/Stone - Nina Campbell Wallpaper
| Brand | Nina Campbell |
| Pattern Number | NCW4206-02 |
| Pattern Name | Fontibre Tagus Ivory/Stone |
| WEIGHT GSM | 0.987 |
| Width | 10m x 52cm (11yds x 20½ins) |
| Repeat CM (INS) | 46 (18) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Beige |
| Theme | Distressed Textures |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Ncw4206-02 | Fontibre Tagus Ivory/Stone - Nina Campbell Wallpaper
Ncw4206-02 | Fontibre Tagus Ivory/Stone - Nina Campbell Wallpaper
| Brand | Nina Campbell |
| Pattern Number | NCW4206-02 |
| Pattern Name | Fontibre Tagus Ivory/Stone |
| WEIGHT GSM | 0.987 |
| Width | 10m x 52cm (11yds x 20½ins) |
| Repeat CM (INS) | 46 (18) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Beige |
| Theme | Distressed Textures |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Nina Campbell |
| Pattern Number | NCW4206-02 |
| Pattern Name | Fontibre Tagus Ivory/Stone |
| WEIGHT GSM | 0.987 |
| Width | 10m x 52cm (11yds x 20½ins) |
| Repeat CM (INS) | 46 (18) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Beige |
| Theme | Distressed Textures |














