Ncw4274-03 | Coromandel Palmetto Grey/Ivory - Nina Campbell Wallpaper
Priced Per 11 Yard Roll.
Buy Nina Campbell Wallpaper Pattern NCW4274-03 pattern name Coromandel Palmetto Grey/Ivory color name Grey. Enjoy this extraordinary wallpaper. Memo are available always online. Fast Shipping Mahone's Wallpaper has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Nina Campbell |
| Pattern Number | NCW4274-03 |
| Pattern Name | Coromandel Palmetto Grey/Ivory |
| WEIGHT GSM | 1.5 |
| Width | 10m x 52cm (11yds x 20½ins) |
| Repeat CM (INS) | 65 (25½) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Grey |
| Theme | Tropical |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Ncw4274-03 | Coromandel Palmetto Grey/Ivory - Nina Campbell Wallpaper
Ncw4274-03 | Coromandel Palmetto Grey/Ivory - Nina Campbell Wallpaper
Priced Per 11 Yard Roll.
Buy Nina Campbell Wallpaper Pattern NCW4274-03 pattern name Coromandel Palmetto Grey/Ivory color name Grey. Enjoy this extraordinary wallpaper. Memo are available always online. Fast Shipping Mahone's Wallpaper has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Nina Campbell |
| Pattern Number | NCW4274-03 |
| Pattern Name | Coromandel Palmetto Grey/Ivory |
| WEIGHT GSM | 1.5 |
| Width | 10m x 52cm (11yds x 20½ins) |
| Repeat CM (INS) | 65 (25½) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Grey |
| Theme | Tropical |
$364.00
Ncw4274-03 | Coromandel Palmetto Grey/Ivory - Nina Campbell Wallpaper—
$364.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Priced Per 11 Yard Roll.
Buy Nina Campbell Wallpaper Pattern NCW4274-03 pattern name Coromandel Palmetto Grey/Ivory color name Grey. Enjoy this extraordinary wallpaper. Memo are available always online. Fast Shipping Mahone's Wallpaper has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Nina Campbell |
| Pattern Number | NCW4274-03 |
| Pattern Name | Coromandel Palmetto Grey/Ivory |
| WEIGHT GSM | 1.5 |
| Width | 10m x 52cm (11yds x 20½ins) |
| Repeat CM (INS) | 65 (25½) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Grey |
| Theme | Tropical |












