Ncw4303-05 | Les Reves Camille Coral/Pink - Nina Campbell Wallpaper
| Brand | Nina Campbell |
| Pattern Number | NCW4303-05 |
| Pattern Name | Les Reves Camille Coral/Pink |
| WEIGHT GSM | 150 |
| Width | 10m x 52cm (11yds x 20½ins) |
| Repeat CM (INS) | 9 (3½) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Pink |
| Theme | Medallion |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Ncw4303-05 | Les Reves Camille Coral/Pink - Nina Campbell Wallpaper
Ncw4303-05 | Les Reves Camille Coral/Pink - Nina Campbell Wallpaper
| Brand | Nina Campbell |
| Pattern Number | NCW4303-05 |
| Pattern Name | Les Reves Camille Coral/Pink |
| WEIGHT GSM | 150 |
| Width | 10m x 52cm (11yds x 20½ins) |
| Repeat CM (INS) | 9 (3½) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Pink |
| Theme | Medallion |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Nina Campbell |
| Pattern Number | NCW4303-05 |
| Pattern Name | Les Reves Camille Coral/Pink |
| WEIGHT GSM | 150 |
| Width | 10m x 52cm (11yds x 20½ins) |
| Repeat CM (INS) | 9 (3½) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Pink |
| Theme | Medallion |












