Ncw4305-03 | Les Reves Pampelonne Beige - Nina Campbell Wallpaper
| Brand | Nina Campbell |
| Pattern Number | NCW4305-03 |
| Pattern Name | Les Reves Pampelonne Beige |
| WEIGHT GSM | 150 |
| Width | 10m x 52cm (11yds x 20½ins) |
| Repeat CM (INS) | 65 (25½) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Beige |
| Theme | Distressed Textures |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Ncw4305-03 | Les Reves Pampelonne Beige - Nina Campbell Wallpaper
Ncw4305-03 | Les Reves Pampelonne Beige - Nina Campbell Wallpaper
| Brand | Nina Campbell |
| Pattern Number | NCW4305-03 |
| Pattern Name | Les Reves Pampelonne Beige |
| WEIGHT GSM | 150 |
| Width | 10m x 52cm (11yds x 20½ins) |
| Repeat CM (INS) | 65 (25½) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Beige |
| Theme | Distressed Textures |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Nina Campbell |
| Pattern Number | NCW4305-03 |
| Pattern Name | Les Reves Pampelonne Beige |
| WEIGHT GSM | 150 |
| Width | 10m x 52cm (11yds x 20½ins) |
| Repeat CM (INS) | 65 (25½) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Beige |
| Theme | Distressed Textures |














