Ncw4306-02 | Les Reves Belle Ile Grey/Gold - Nina Campbell Wallpaper
| Brand | Nina Campbell |
| Pattern Number | NCW4306-02 |
| Pattern Name | Les Reves Belle Ile Grey/Gold |
| WEIGHT GSM | 150 |
| Width | 10m x 52cm (11yds x 20½ins) |
| Repeat CM (INS) | 21 (8¼) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Grey |
| Theme | Diamond |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Ncw4306-02 | Les Reves Belle Ile Grey/Gold - Nina Campbell Wallpaper
Ncw4306-02 | Les Reves Belle Ile Grey/Gold - Nina Campbell Wallpaper
| Brand | Nina Campbell |
| Pattern Number | NCW4306-02 |
| Pattern Name | Les Reves Belle Ile Grey/Gold |
| WEIGHT GSM | 150 |
| Width | 10m x 52cm (11yds x 20½ins) |
| Repeat CM (INS) | 21 (8¼) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Grey |
| Theme | Diamond |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Nina Campbell |
| Pattern Number | NCW4306-02 |
| Pattern Name | Les Reves Belle Ile Grey/Gold |
| WEIGHT GSM | 150 |
| Width | 10m x 52cm (11yds x 20½ins) |
| Repeat CM (INS) | 21 (8¼) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Grey |
| Theme | Diamond |











