Ncw4350-01 | Les Indiennes Red/Teal - Nina Campbell Wallpaper
Priced Per 11 Yard Roll.
Purchase Nina Campbell Wallpaper Product NCW4350-01 pattern name Les Indiennes Red/Teal color name Red. Enjoy this inspiring wallpaper. Cuttings are available online. Fast Shipping Mahone's Wallpaper has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Nina Campbell |
| Pattern Number | NCW4350-01 |
| Pattern Name | Les Indiennes Red/Teal |
| WEIGHT GSM | 1.5 |
| Width | 10m x 52cm (11yds x 20½ins) |
| Repeat CM (INS) | 64 (25¼) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Red |
| Theme | Paisley |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Ncw4350-01 | Les Indiennes Red/Teal - Nina Campbell Wallpaper
Ncw4350-01 | Les Indiennes Red/Teal - Nina Campbell Wallpaper
Priced Per 11 Yard Roll.
Purchase Nina Campbell Wallpaper Product NCW4350-01 pattern name Les Indiennes Red/Teal color name Red. Enjoy this inspiring wallpaper. Cuttings are available online. Fast Shipping Mahone's Wallpaper has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Nina Campbell |
| Pattern Number | NCW4350-01 |
| Pattern Name | Les Indiennes Red/Teal |
| WEIGHT GSM | 1.5 |
| Width | 10m x 52cm (11yds x 20½ins) |
| Repeat CM (INS) | 64 (25¼) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Red |
| Theme | Paisley |
$334.00
Ncw4350-01 | Les Indiennes Red/Teal - Nina Campbell Wallpaper—
$334.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Priced Per 11 Yard Roll.
Purchase Nina Campbell Wallpaper Product NCW4350-01 pattern name Les Indiennes Red/Teal color name Red. Enjoy this inspiring wallpaper. Cuttings are available online. Fast Shipping Mahone's Wallpaper has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Nina Campbell |
| Pattern Number | NCW4350-01 |
| Pattern Name | Les Indiennes Red/Teal |
| WEIGHT GSM | 1.5 |
| Width | 10m x 52cm (11yds x 20½ins) |
| Repeat CM (INS) | 64 (25¼) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Red |
| Theme | Paisley |












