Ncw4351-01 | Les Indiennes Baville Red/Teal/Taupe - Nina Campbell Wallpaper
| Brand | Nina Campbell |
| Pattern Number | NCW4351-01 |
| Pattern Name | Les Indiennes Baville Red/Teal/Taupe |
| WEIGHT GSM | 1.3 |
| Width | 10m x 52cm (11yds x 20½ins) |
| Repeat CM (INS) | 73 (28¾) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Red |
| Theme | Jacobean |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Ncw4351-01 | Les Indiennes Baville Red/Teal/Taupe - Nina Campbell Wallpaper
Ncw4351-01 | Les Indiennes Baville Red/Teal/Taupe - Nina Campbell Wallpaper
| Brand | Nina Campbell |
| Pattern Number | NCW4351-01 |
| Pattern Name | Les Indiennes Baville Red/Teal/Taupe |
| WEIGHT GSM | 1.3 |
| Width | 10m x 52cm (11yds x 20½ins) |
| Repeat CM (INS) | 73 (28¾) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Red |
| Theme | Jacobean |
Original: $334.00
-65%$334.00
$116.90Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Nina Campbell |
| Pattern Number | NCW4351-01 |
| Pattern Name | Les Indiennes Baville Red/Teal/Taupe |
| WEIGHT GSM | 1.3 |
| Width | 10m x 52cm (11yds x 20½ins) |
| Repeat CM (INS) | 73 (28¾) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Red |
| Theme | Jacobean |












