Ncw4351-06 | Les Indiennes Baville Grey/Chalk - Nina Campbell Wallpaper
Priced Per 11 Yard Roll.
Search Nina Campbell Wallpaper Item# NCW4351-06 pattern name Les Indiennes Baville Grey/Chalk color name Grey. Enjoy this inspiring wallpaper. Swatches are available. Fast Shipping Mahone's Wallpaper has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Nina Campbell |
| Pattern Number | NCW4351-06 |
| Pattern Name | Les Indiennes Baville Grey/Chalk |
| WEIGHT GSM | 1.3 |
| Width | 10m x 52cm (11yds x 20½ins) |
| Repeat CM (INS) | 73 (28¾) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Grey |
| Theme | Jacobean |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Ncw4351-06 | Les Indiennes Baville Grey/Chalk - Nina Campbell Wallpaper
Ncw4351-06 | Les Indiennes Baville Grey/Chalk - Nina Campbell Wallpaper
Priced Per 11 Yard Roll.
Search Nina Campbell Wallpaper Item# NCW4351-06 pattern name Les Indiennes Baville Grey/Chalk color name Grey. Enjoy this inspiring wallpaper. Swatches are available. Fast Shipping Mahone's Wallpaper has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Nina Campbell |
| Pattern Number | NCW4351-06 |
| Pattern Name | Les Indiennes Baville Grey/Chalk |
| WEIGHT GSM | 1.3 |
| Width | 10m x 52cm (11yds x 20½ins) |
| Repeat CM (INS) | 73 (28¾) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Grey |
| Theme | Jacobean |
$334.00
Ncw4351-06 | Les Indiennes Baville Grey/Chalk - Nina Campbell Wallpaper—
$334.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Priced Per 11 Yard Roll.
Search Nina Campbell Wallpaper Item# NCW4351-06 pattern name Les Indiennes Baville Grey/Chalk color name Grey. Enjoy this inspiring wallpaper. Swatches are available. Fast Shipping Mahone's Wallpaper has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Nina Campbell |
| Pattern Number | NCW4351-06 |
| Pattern Name | Les Indiennes Baville Grey/Chalk |
| WEIGHT GSM | 1.3 |
| Width | 10m x 52cm (11yds x 20½ins) |
| Repeat CM (INS) | 73 (28¾) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Grey |
| Theme | Jacobean |












