Ncw4490-02 | Signature Foret Linen - Nina Campbell Wallpaper
| Brand | Nina Campbell |
| Pattern Number | NCW4490-02 |
| Pattern Name | Signature Foret Linen |
| WEIGHT GSM | 160 |
| Width | 10m x 52cm (11 yds x 20½ins) |
| Repeat CM (INS) | 138 (54⅓) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Beige |
| Theme | Botanical |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Ncw4490-02 | Signature Foret Linen - Nina Campbell Wallpaper
Ncw4490-02 | Signature Foret Linen - Nina Campbell Wallpaper
| Brand | Nina Campbell |
| Pattern Number | NCW4490-02 |
| Pattern Name | Signature Foret Linen |
| WEIGHT GSM | 160 |
| Width | 10m x 52cm (11 yds x 20½ins) |
| Repeat CM (INS) | 138 (54⅓) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Beige |
| Theme | Botanical |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Nina Campbell |
| Pattern Number | NCW4490-02 |
| Pattern Name | Signature Foret Linen |
| WEIGHT GSM | 160 |
| Width | 10m x 52cm (11 yds x 20½ins) |
| Repeat CM (INS) | 138 (54⅓) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Beige |
| Theme | Botanical |














