Ncw4492-03 | Signature Sackville Stripe Yellow - Nina Campbell Wallpaper
Priced Per 11 Yard Roll.
Purchase Nina Campbell Wallpaper Item NCW4492-03 pattern name Signature Sackville Stripe Yellow color name Yellow. Enjoy this stunning wallpaper. Swatches are always available. Fast Shipping Mahone's Wallpaper has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Nina Campbell |
| Pattern Number | NCW4492-03 |
| Pattern Name | Signature Sackville Stripe Yellow |
| WEIGHT GSM | 130 |
| Width | 10m x 52cm (11 yds x 20½ins) |
| Repeat CM (INS) | - (-) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Yellow |
| Theme | Stripes |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Ncw4492-03 | Signature Sackville Stripe Yellow - Nina Campbell Wallpaper
Ncw4492-03 | Signature Sackville Stripe Yellow - Nina Campbell Wallpaper
Priced Per 11 Yard Roll.
Purchase Nina Campbell Wallpaper Item NCW4492-03 pattern name Signature Sackville Stripe Yellow color name Yellow. Enjoy this stunning wallpaper. Swatches are always available. Fast Shipping Mahone's Wallpaper has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Nina Campbell |
| Pattern Number | NCW4492-03 |
| Pattern Name | Signature Sackville Stripe Yellow |
| WEIGHT GSM | 130 |
| Width | 10m x 52cm (11 yds x 20½ins) |
| Repeat CM (INS) | - (-) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Yellow |
| Theme | Stripes |
$316.00
Ncw4492-03 | Signature Sackville Stripe Yellow - Nina Campbell Wallpaper—
$316.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Priced Per 11 Yard Roll.
Purchase Nina Campbell Wallpaper Item NCW4492-03 pattern name Signature Sackville Stripe Yellow color name Yellow. Enjoy this stunning wallpaper. Swatches are always available. Fast Shipping Mahone's Wallpaper has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Nina Campbell |
| Pattern Number | NCW4492-03 |
| Pattern Name | Signature Sackville Stripe Yellow |
| WEIGHT GSM | 130 |
| Width | 10m x 52cm (11 yds x 20½ins) |
| Repeat CM (INS) | - (-) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Yellow |
| Theme | Stripes |












