Ncw4494-01 | Signature Meridor Linen - Nina Campbell Wallpaper
| Brand | Nina Campbell |
| Pattern Number | NCW4494-01 |
| Pattern Name | Signature Meridor Linen |
| WEIGHT GSM | 130 |
| Width | 10m x 52cm (11 yds x 20½ins) |
| Repeat CM (INS) | 14 (5½) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Beige |
| Theme | Stripes |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Ncw4494-01 | Signature Meridor Linen - Nina Campbell Wallpaper
Ncw4494-01 | Signature Meridor Linen - Nina Campbell Wallpaper
| Brand | Nina Campbell |
| Pattern Number | NCW4494-01 |
| Pattern Name | Signature Meridor Linen |
| WEIGHT GSM | 130 |
| Width | 10m x 52cm (11 yds x 20½ins) |
| Repeat CM (INS) | 14 (5½) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Beige |
| Theme | Stripes |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Nina Campbell |
| Pattern Number | NCW4494-01 |
| Pattern Name | Signature Meridor Linen |
| WEIGHT GSM | 130 |
| Width | 10m x 52cm (11 yds x 20½ins) |
| Repeat CM (INS) | 14 (5½) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Beige |
| Theme | Stripes |














