Ncw4494-04 | Signature Meridor Red - Nina Campbell Wallpaper
Priced Per 11 Yard Roll.
Order Nina Campbell Wallpaper Pattern NCW4494-04 pattern name Signature Meridor Red color name Red. Enjoy this enchanting wallpaper. Cuttings are available always online. Fast Shipping Mahone's Wallpaper has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Nina Campbell |
| Pattern Number | NCW4494-04 |
| Pattern Name | Signature Meridor Red |
| WEIGHT GSM | 130 |
| Width | 10m x 52cm (11 yds x 20½ins) |
| Repeat CM (INS) | 14 (5½) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Red |
| Theme | Stripes |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Ncw4494-04 | Signature Meridor Red - Nina Campbell Wallpaper
Ncw4494-04 | Signature Meridor Red - Nina Campbell Wallpaper
Priced Per 11 Yard Roll.
Order Nina Campbell Wallpaper Pattern NCW4494-04 pattern name Signature Meridor Red color name Red. Enjoy this enchanting wallpaper. Cuttings are available always online. Fast Shipping Mahone's Wallpaper has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Nina Campbell |
| Pattern Number | NCW4494-04 |
| Pattern Name | Signature Meridor Red |
| WEIGHT GSM | 130 |
| Width | 10m x 52cm (11 yds x 20½ins) |
| Repeat CM (INS) | 14 (5½) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Red |
| Theme | Stripes |
$316.00
Ncw4494-04 | Signature Meridor Red - Nina Campbell Wallpaper—
$316.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Priced Per 11 Yard Roll.
Order Nina Campbell Wallpaper Pattern NCW4494-04 pattern name Signature Meridor Red color name Red. Enjoy this enchanting wallpaper. Cuttings are available always online. Fast Shipping Mahone's Wallpaper has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Nina Campbell |
| Pattern Number | NCW4494-04 |
| Pattern Name | Signature Meridor Red |
| WEIGHT GSM | 130 |
| Width | 10m x 52cm (11 yds x 20½ins) |
| Repeat CM (INS) | 14 (5½) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Red |
| Theme | Stripes |












