Ncw4496-04 | Signature Plumier Ochre/Taupe - Nina Campbell Wallpaper
| Brand | Nina Campbell |
| Pattern Number | NCW4496-04 |
| Pattern Name | Signature Plumier Ochre/Taupe |
| WEIGHT GSM | 130 |
| Width | 10m x 52cm (11 yds x 20½ins) |
| Repeat CM (INS) | 27 (10½) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Yellow |
| Theme | Stripes |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Ncw4496-04 | Signature Plumier Ochre/Taupe - Nina Campbell Wallpaper
Ncw4496-04 | Signature Plumier Ochre/Taupe - Nina Campbell Wallpaper
| Brand | Nina Campbell |
| Pattern Number | NCW4496-04 |
| Pattern Name | Signature Plumier Ochre/Taupe |
| WEIGHT GSM | 130 |
| Width | 10m x 52cm (11 yds x 20½ins) |
| Repeat CM (INS) | 27 (10½) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Yellow |
| Theme | Stripes |
Original: $316.00
-65%$316.00
$110.60Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Nina Campbell |
| Pattern Number | NCW4496-04 |
| Pattern Name | Signature Plumier Ochre/Taupe |
| WEIGHT GSM | 130 |
| Width | 10m x 52cm (11 yds x 20½ins) |
| Repeat CM (INS) | 27 (10½) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Yellow |
| Theme | Stripes |












