Ncw4595-05 | Honfleur Les Saules Beige - Nina Campbell Wallpaper
| Brand | Nina Campbell |
| Pattern Number | NCW4595-05 |
| Pattern Name | Honfleur Les Saules Beige |
| WEIGHT GSM | 130 |
| Width | 9m x 52cm (10 yds x 20½) |
| Repeat CM (INS) | 78 (30¾) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Beige |
| Theme | Trees |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Ncw4595-05 | Honfleur Les Saules Beige - Nina Campbell Wallpaper
Ncw4595-05 | Honfleur Les Saules Beige - Nina Campbell Wallpaper
| Brand | Nina Campbell |
| Pattern Number | NCW4595-05 |
| Pattern Name | Honfleur Les Saules Beige |
| WEIGHT GSM | 130 |
| Width | 9m x 52cm (10 yds x 20½) |
| Repeat CM (INS) | 78 (30¾) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Beige |
| Theme | Trees |
Original: $470.00
-65%$470.00
$164.50Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Nina Campbell |
| Pattern Number | NCW4595-05 |
| Pattern Name | Honfleur Les Saules Beige |
| WEIGHT GSM | 130 |
| Width | 9m x 52cm (10 yds x 20½) |
| Repeat CM (INS) | 78 (30¾) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Beige |
| Theme | Trees |














