Ncw4596-01 | Honfleur Hollingbourne Trellis Ivory/Green - Nina Campbell Wallpaper
| Brand | Nina Campbell |
| Pattern Number | NCW4596-01 |
| Pattern Name | Honfleur Hollingbourne Trellis Ivory/Green |
| WEIGHT GSM | 160 |
| Width | 9m x 52cm (10 yds x 20½) |
| Repeat CM (INS) | 36 (14¼) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Green |
| Theme | Trellis |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Ncw4596-01 | Honfleur Hollingbourne Trellis Ivory/Green - Nina Campbell Wallpaper
Ncw4596-01 | Honfleur Hollingbourne Trellis Ivory/Green - Nina Campbell Wallpaper
| Brand | Nina Campbell |
| Pattern Number | NCW4596-01 |
| Pattern Name | Honfleur Hollingbourne Trellis Ivory/Green |
| WEIGHT GSM | 160 |
| Width | 9m x 52cm (10 yds x 20½) |
| Repeat CM (INS) | 36 (14¼) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Green |
| Theme | Trellis |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Nina Campbell |
| Pattern Number | NCW4596-01 |
| Pattern Name | Honfleur Hollingbourne Trellis Ivory/Green |
| WEIGHT GSM | 160 |
| Width | 9m x 52cm (10 yds x 20½) |
| Repeat CM (INS) | 36 (14¼) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Green |
| Theme | Trellis |












