Ncw4596-05 | Honfleur Hollingbourne Trellis Linen - Nina Campbell Wallpaper
| Brand | Nina Campbell |
| Pattern Number | NCW4596-05 |
| Pattern Name | Honfleur Hollingbourne Trellis Linen |
| WEIGHT GSM | 160 |
| Width | 9m x 52cm (10 yds x 20½) |
| Repeat CM (INS) | 36 (14¼) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Beige |
| Theme | Trellis |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Ncw4596-05 | Honfleur Hollingbourne Trellis Linen - Nina Campbell Wallpaper
Ncw4596-05 | Honfleur Hollingbourne Trellis Linen - Nina Campbell Wallpaper
| Brand | Nina Campbell |
| Pattern Number | NCW4596-05 |
| Pattern Name | Honfleur Hollingbourne Trellis Linen |
| WEIGHT GSM | 160 |
| Width | 9m x 52cm (10 yds x 20½) |
| Repeat CM (INS) | 36 (14¼) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Beige |
| Theme | Trellis |
Original: $470.00
-65%$470.00
$164.50Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Nina Campbell |
| Pattern Number | NCW4596-05 |
| Pattern Name | Honfleur Hollingbourne Trellis Linen |
| WEIGHT GSM | 160 |
| Width | 9m x 52cm (10 yds x 20½) |
| Repeat CM (INS) | 36 (14¼) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Beige |
| Theme | Trellis |














