Ncw4597-01 | Honfleur Karabali Blue/Green - Nina Campbell Wallpaper
| Brand | Nina Campbell |
| Pattern Number | NCW4597-01 |
| Pattern Name | Honfleur Karabali Blue/Green |
| WEIGHT GSM | 130 |
| Width | 9m x 52cm (10 yds x 20½) |
| Repeat CM (INS) | 66 (26) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Multi Color |
| Theme | Global |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Ncw4597-01 | Honfleur Karabali Blue/Green - Nina Campbell Wallpaper
Ncw4597-01 | Honfleur Karabali Blue/Green - Nina Campbell Wallpaper
| Brand | Nina Campbell |
| Pattern Number | NCW4597-01 |
| Pattern Name | Honfleur Karabali Blue/Green |
| WEIGHT GSM | 130 |
| Width | 9m x 52cm (10 yds x 20½) |
| Repeat CM (INS) | 66 (26) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Multi Color |
| Theme | Global |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Nina Campbell |
| Pattern Number | NCW4597-01 |
| Pattern Name | Honfleur Karabali Blue/Green |
| WEIGHT GSM | 130 |
| Width | 9m x 52cm (10 yds x 20½) |
| Repeat CM (INS) | 66 (26) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Multi Color |
| Theme | Global |












