P2025113-73 | Palm Beach Wp, Green Tropical - Lee Jofa Wallpaper - P2025113.73.0
| Brand | Lee Jofa |
| Pattern Number | P2025113.73.0 |
| Pattern Name | Palm Beach Wp |
| Collection | Lilly Pulitzer Iii Wallcovering |
| Width | 27.5" |
| Vert. Repeat | 30.77" |
| Horz. Repeat | 27.5" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | NON WOVEN - 100% |
| Finish | |
| Clean Code | Z |
| Color | Green |
| Theme | Tropical |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

P2025113-73 | Palm Beach Wp, Green Tropical - Lee Jofa Wallpaper - P2025113.73.0
P2025113-73 | Palm Beach Wp, Green Tropical - Lee Jofa Wallpaper - P2025113.73.0
| Brand | Lee Jofa |
| Pattern Number | P2025113.73.0 |
| Pattern Name | Palm Beach Wp |
| Collection | Lilly Pulitzer Iii Wallcovering |
| Width | 27.5" |
| Vert. Repeat | 30.77" |
| Horz. Repeat | 27.5" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | NON WOVEN - 100% |
| Finish | |
| Clean Code | Z |
| Color | Green |
| Theme | Tropical |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Lee Jofa |
| Pattern Number | P2025113.73.0 |
| Pattern Name | Palm Beach Wp |
| Collection | Lilly Pulitzer Iii Wallcovering |
| Width | 27.5" |
| Vert. Repeat | 30.77" |
| Horz. Repeat | 27.5" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | NON WOVEN - 100% |
| Finish | |
| Clean Code | Z |
| Color | Green |
| Theme | Tropical |












