P2025118-73 | Tiger Queen Wp, Pink Tropical - Lee Jofa Wallpaper - P2025118.73.0
| Brand | Lee Jofa |
| Pattern Number | P2025118.73.0 |
| Pattern Name | Tiger Queen Wp |
| Collection | Lilly Pulitzer Iii Wallcovering |
| Width | 27.55" |
| Vert. Repeat | 74.4" |
| Horz. Repeat | 27.5" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | NON WOVEN - 100% |
| Finish | |
| Clean Code | Z |
| Color | Pink |
| Theme | Tropical |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

P2025118-73 | Tiger Queen Wp, Pink Tropical - Lee Jofa Wallpaper - P2025118.73.0
P2025118-73 | Tiger Queen Wp, Pink Tropical - Lee Jofa Wallpaper - P2025118.73.0
| Brand | Lee Jofa |
| Pattern Number | P2025118.73.0 |
| Pattern Name | Tiger Queen Wp |
| Collection | Lilly Pulitzer Iii Wallcovering |
| Width | 27.55" |
| Vert. Repeat | 74.4" |
| Horz. Repeat | 27.5" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | NON WOVEN - 100% |
| Finish | |
| Clean Code | Z |
| Color | Pink |
| Theme | Tropical |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Lee Jofa |
| Pattern Number | P2025118.73.0 |
| Pattern Name | Tiger Queen Wp |
| Collection | Lilly Pulitzer Iii Wallcovering |
| Width | 27.55" |
| Vert. Repeat | 74.4" |
| Horz. Repeat | 27.5" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | NON WOVEN - 100% |
| Finish | |
| Clean Code | Z |
| Color | Pink |
| Theme | Tropical |












