P6021100-81 | W-Bark Cloth, Noir - Donghia Wallpaper - P6021100.81.0
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | P6021100.81.0 |
| Pattern Name | W-Bark Cloth |
| Collection | Donghia I |
| Width | 34" |
| Vert. Repeat | 40" |
| Horz. Repeat | 34" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | SISAL - 85%;COTTON - 15% |
| Finish | UNTRIMMED ; |
| Clean Code | X |
| Durability | 0 |
| Color | Beige |
| Theme | Modern |
| Notes | COORDINATES WITH BARK CLOTH |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

P6021100-81 | W-Bark Cloth, Noir - Donghia Wallpaper - P6021100.81.0
P6021100-81 | W-Bark Cloth, Noir - Donghia Wallpaper - P6021100.81.0
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | P6021100.81.0 |
| Pattern Name | W-Bark Cloth |
| Collection | Donghia I |
| Width | 34" |
| Vert. Repeat | 40" |
| Horz. Repeat | 34" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | SISAL - 85%;COTTON - 15% |
| Finish | UNTRIMMED ; |
| Clean Code | X |
| Durability | 0 |
| Color | Beige |
| Theme | Modern |
| Notes | COORDINATES WITH BARK CLOTH |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | P6021100.81.0 |
| Pattern Name | W-Bark Cloth |
| Collection | Donghia I |
| Width | 34" |
| Vert. Repeat | 40" |
| Horz. Repeat | 34" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | SISAL - 85%;COTTON - 15% |
| Finish | UNTRIMMED ; |
| Clean Code | X |
| Durability | 0 |
| Color | Beige |
| Theme | Modern |
| Notes | COORDINATES WITH BARK CLOTH |














