Pq18650003 | Estate Damask, Petal - Old World Weavers Fabric
| Brand | Old World Weavers |
| Pattern Number | PQ18650003 |
| Pattern Name | Estate Damask |
| Collection | Woodland Estate |
| Width | 54" |
| Match | STRAIGHT |
| Pattern Repeat Length | 26" |
| Pattern Repeat Width | 13.5" |
| FIBER CONTENT | 50% VISCOSE 26% SILK 24% COTTON |
| END-USE QUALITY | LIGHT DUTY |
| Color | Pink |
| Theme | Damask |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Pq18650003 | Estate Damask, Petal - Old World Weavers Fabric
Pq18650003 | Estate Damask, Petal - Old World Weavers Fabric
| Brand | Old World Weavers |
| Pattern Number | PQ18650003 |
| Pattern Name | Estate Damask |
| Collection | Woodland Estate |
| Width | 54" |
| Match | STRAIGHT |
| Pattern Repeat Length | 26" |
| Pattern Repeat Width | 13.5" |
| FIBER CONTENT | 50% VISCOSE 26% SILK 24% COTTON |
| END-USE QUALITY | LIGHT DUTY |
| Color | Pink |
| Theme | Damask |
Original: $468.00
-65%$468.00
$163.80Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Old World Weavers |
| Pattern Number | PQ18650003 |
| Pattern Name | Estate Damask |
| Collection | Woodland Estate |
| Width | 54" |
| Match | STRAIGHT |
| Pattern Repeat Length | 26" |
| Pattern Repeat Width | 13.5" |
| FIBER CONTENT | 50% VISCOSE 26% SILK 24% COTTON |
| END-USE QUALITY | LIGHT DUTY |
| Color | Pink |
| Theme | Damask |












