Rave | # 607 Midnight - Maxwell Fabric
| Brand | Maxwell |
| Pattern Number | RK0607 |
| Name & Color | RAVE # 607 MIDNIGHT |
| Width | 57" |
| Content | 100% POLYESTER |
| Repeat | 0 |
| Cleaning | WASH BELOW 30 - DRY CLEAN |
| Country of Origin | TAIWAN |
| Tests | 60,000 DOUBLE RUBS NFPA 260 CLASS 1(UFAC) - CAL 117-2013 |
| Notes | 0 |
| Color | Blue |
| Theme | Solid |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Rave | # 607 Midnight - Maxwell Fabric
Rave | # 607 Midnight - Maxwell Fabric
| Brand | Maxwell |
| Pattern Number | RK0607 |
| Name & Color | RAVE # 607 MIDNIGHT |
| Width | 57" |
| Content | 100% POLYESTER |
| Repeat | 0 |
| Cleaning | WASH BELOW 30 - DRY CLEAN |
| Country of Origin | TAIWAN |
| Tests | 60,000 DOUBLE RUBS NFPA 260 CLASS 1(UFAC) - CAL 117-2013 |
| Notes | 0 |
| Color | Blue |
| Theme | Solid |
Original: $58.50
-65%$58.50
$20.47Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Maxwell |
| Pattern Number | RK0607 |
| Name & Color | RAVE # 607 MIDNIGHT |
| Width | 57" |
| Content | 100% POLYESTER |
| Repeat | 0 |
| Cleaning | WASH BELOW 30 - DRY CLEAN |
| Country of Origin | TAIWAN |
| Tests | 60,000 DOUBLE RUBS NFPA 260 CLASS 1(UFAC) - CAL 117-2013 |
| Notes | 0 |
| Color | Blue |
| Theme | Solid |












