S7621 Ink | Solid, Black - Greenhouse Fabric
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | S7621 Ink |
| Width | 54" |
| Direction | Up the Roll |
| Cleaning codes | W |
| Fire codes | UFAC 1NFPA 260CAL 117 |
| Country of origin | USA |
| Content | 76.29% Polyester, 23.71% Polyester Bc |
| Theme | Solid |
| Color | Black |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

S7621 Ink | Solid, Black - Greenhouse Fabric
S7621 Ink | Solid, Black - Greenhouse Fabric
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | S7621 Ink |
| Width | 54" |
| Direction | Up the Roll |
| Cleaning codes | W |
| Fire codes | UFAC 1NFPA 260CAL 117 |
| Country of origin | USA |
| Content | 76.29% Polyester, 23.71% Polyester Bc |
| Theme | Solid |
| Color | Black |
Original: $88.00
-65%$88.00
$30.80Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | S7621 Ink |
| Width | 54" |
| Direction | Up the Roll |
| Cleaning codes | W |
| Fire codes | UFAC 1NFPA 260CAL 117 |
| Country of origin | USA |
| Content | 76.29% Polyester, 23.71% Polyester Bc |
| Theme | Solid |
| Color | Black |












