Sb37924 | Simply Silks 4, Beige Diamond - Norwall Wallpaper
| Brand | Norwall |
| Pattern Number | SB37924 |
| Collection | Simply Silks 4 |
| Width | 20.7" |
| Match | Straight Match |
| Horizontal Repeat | 0 |
| Repeat | 10.5" / 26.5cm |
| Features | Prepasted, Solid Vinyl, Peelable, Scrubbable |
| Coverage | 56.4 sq. ft. |
| Yards Per Single Roll | 10.9 yds |
| Sold In | 2 S/R |
| Color | Beige |
| Theme | Diamond |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Sb37924 | Simply Silks 4, Beige Diamond - Norwall Wallpaper
Sb37924 | Simply Silks 4, Beige Diamond - Norwall Wallpaper
| Brand | Norwall |
| Pattern Number | SB37924 |
| Collection | Simply Silks 4 |
| Width | 20.7" |
| Match | Straight Match |
| Horizontal Repeat | 0 |
| Repeat | 10.5" / 26.5cm |
| Features | Prepasted, Solid Vinyl, Peelable, Scrubbable |
| Coverage | 56.4 sq. ft. |
| Yards Per Single Roll | 10.9 yds |
| Sold In | 2 S/R |
| Color | Beige |
| Theme | Diamond |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Norwall |
| Pattern Number | SB37924 |
| Collection | Simply Silks 4 |
| Width | 20.7" |
| Match | Straight Match |
| Horizontal Repeat | 0 |
| Repeat | 10.5" / 26.5cm |
| Features | Prepasted, Solid Vinyl, Peelable, Scrubbable |
| Coverage | 56.4 sq. ft. |
| Yards Per Single Roll | 10.9 yds |
| Sold In | 2 S/R |
| Color | Beige |
| Theme | Diamond |














