SCANISPILL0004 | Anissa Print, Truffle - Scalamandre Pillows
Pillow Size: 22" X 22"
Find Scalamandre Pillows Pattern SCANISPILL0004 pattern name Anissa Print color name Truffle from the collection Pacifica. Enjoy this exceptional pillow. Mahone's Wallpaper Shop has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Scalamandre Pillows |
| Pattern Number | SCANISPILL0004 |
| Pattern Name | Anissa Print Pillow |
| Collection | Pacifica |
| Pattern Repeat Length | 41.5" |
| Pattern Repeat Width | 55.5" |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Content | COTTON / COTTON BLEND |
| Country of Origin | U.S.A. |
| Design | BIRD / ANIMAL, FLORAL |
| Material Type | PRINTED FABRICS |
| Pattern Alerts | HIDDEN ZIPPER, LUXURIOUS FEATHER DOWN INSERT INCLUDED |
| Cleanability | DRY CLEAN ONLY |
| Color | Truffle |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

SCANISPILL0004 | Anissa Print, Truffle - Scalamandre Pillows
SCANISPILL0004 | Anissa Print, Truffle - Scalamandre Pillows
Pillow Size: 22" X 22"
Find Scalamandre Pillows Pattern SCANISPILL0004 pattern name Anissa Print color name Truffle from the collection Pacifica. Enjoy this exceptional pillow. Mahone's Wallpaper Shop has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Scalamandre Pillows |
| Pattern Number | SCANISPILL0004 |
| Pattern Name | Anissa Print Pillow |
| Collection | Pacifica |
| Pattern Repeat Length | 41.5" |
| Pattern Repeat Width | 55.5" |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Content | COTTON / COTTON BLEND |
| Country of Origin | U.S.A. |
| Design | BIRD / ANIMAL, FLORAL |
| Material Type | PRINTED FABRICS |
| Pattern Alerts | HIDDEN ZIPPER, LUXURIOUS FEATHER DOWN INSERT INCLUDED |
| Cleanability | DRY CLEAN ONLY |
| Color | Truffle |
$573.30
SCANISPILL0004 | Anissa Print, Truffle - Scalamandre Pillows—
$573.30
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Pillow Size: 22" X 22"
Find Scalamandre Pillows Pattern SCANISPILL0004 pattern name Anissa Print color name Truffle from the collection Pacifica. Enjoy this exceptional pillow. Mahone's Wallpaper Shop has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Scalamandre Pillows |
| Pattern Number | SCANISPILL0004 |
| Pattern Name | Anissa Print Pillow |
| Collection | Pacifica |
| Pattern Repeat Length | 41.5" |
| Pattern Repeat Width | 55.5" |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Content | COTTON / COTTON BLEND |
| Country of Origin | U.S.A. |
| Design | BIRD / ANIMAL, FLORAL |
| Material Type | PRINTED FABRICS |
| Pattern Alerts | HIDDEN ZIPPER, LUXURIOUS FEATHER DOWN INSERT INCLUDED |
| Cleanability | DRY CLEAN ONLY |
| Color | Truffle |












