SCBHAIKPILL0001 | Haiku Weave, Ecru - Scalamandre Pillows
| Brand | Scalamandre Pillows |
| Pattern Number | SCBHAIKPILL0001 |
| Pattern Name | Haiku Weave Pillow |
| Collection | Pacifica |
| Pattern Repeat Length | 0" |
| Pattern Repeat Width | 0" |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Content | COTTON / COTTON BLEND |
| Country of Origin | U.S.A. |
| Design | TEXTURE |
| Material Type | PLAINS / TEXTURES |
| Pattern Alerts | HIDDEN ZIPPER, LUXURIOUS FEATHER DOWN INSERT INCLUDED |
| Cleanability | DRY CLEAN ONLY |
| Color | Ecru |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

SCBHAIKPILL0001 | Haiku Weave, Ecru - Scalamandre Pillows
SCBHAIKPILL0001 | Haiku Weave, Ecru - Scalamandre Pillows
| Brand | Scalamandre Pillows |
| Pattern Number | SCBHAIKPILL0001 |
| Pattern Name | Haiku Weave Pillow |
| Collection | Pacifica |
| Pattern Repeat Length | 0" |
| Pattern Repeat Width | 0" |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Content | COTTON / COTTON BLEND |
| Country of Origin | U.S.A. |
| Design | TEXTURE |
| Material Type | PLAINS / TEXTURES |
| Pattern Alerts | HIDDEN ZIPPER, LUXURIOUS FEATHER DOWN INSERT INCLUDED |
| Cleanability | DRY CLEAN ONLY |
| Color | Ecru |
Original: $553.80
-65%$553.80
$193.83Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Scalamandre Pillows |
| Pattern Number | SCBHAIKPILL0001 |
| Pattern Name | Haiku Weave Pillow |
| Collection | Pacifica |
| Pattern Repeat Length | 0" |
| Pattern Repeat Width | 0" |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Content | COTTON / COTTON BLEND |
| Country of Origin | U.S.A. |
| Design | TEXTURE |
| Material Type | PLAINS / TEXTURES |
| Pattern Alerts | HIDDEN ZIPPER, LUXURIOUS FEATHER DOWN INSERT INCLUDED |
| Cleanability | DRY CLEAN ONLY |
| Color | Ecru |












