SCBLEOPPILL0001 | Leopardo, Ivory, Gold & Black - Scalamandre Pillows
| Brand | Scalamandre Pillows |
| Pattern Number | SCBLEOPPILL0001 |
| Pattern Name | Leopardo Pillow |
| Collection | Wild Glamour |
| Pattern Repeat Length | 33.5" |
| Pattern Repeat Width | 26" |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Content | SILK / SILK BLEND |
| Country of Origin | U.S.A. |
| Design | ANIMAL SKIN, OMBRE |
| Material Type | JACQUARDS / WOVENS, VELVETS |
| Pattern Alerts | HIDDEN ZIPPER, LUXURIOUS FEATHER DOWN INSERT INCLUDED |
| Cleanability | DRY CLEAN ONLY |
| Color | Ivory, Gold & Black |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

SCBLEOPPILL0001 | Leopardo, Ivory, Gold & Black - Scalamandre Pillows
SCBLEOPPILL0001 | Leopardo, Ivory, Gold & Black - Scalamandre Pillows
| Brand | Scalamandre Pillows |
| Pattern Number | SCBLEOPPILL0001 |
| Pattern Name | Leopardo Pillow |
| Collection | Wild Glamour |
| Pattern Repeat Length | 33.5" |
| Pattern Repeat Width | 26" |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Content | SILK / SILK BLEND |
| Country of Origin | U.S.A. |
| Design | ANIMAL SKIN, OMBRE |
| Material Type | JACQUARDS / WOVENS, VELVETS |
| Pattern Alerts | HIDDEN ZIPPER, LUXURIOUS FEATHER DOWN INSERT INCLUDED |
| Cleanability | DRY CLEAN ONLY |
| Color | Ivory, Gold & Black |
Original: $1,372.80
-65%$1,372.80
$480.48Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Scalamandre Pillows |
| Pattern Number | SCBLEOPPILL0001 |
| Pattern Name | Leopardo Pillow |
| Collection | Wild Glamour |
| Pattern Repeat Length | 33.5" |
| Pattern Repeat Width | 26" |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Content | SILK / SILK BLEND |
| Country of Origin | U.S.A. |
| Design | ANIMAL SKIN, OMBRE |
| Material Type | JACQUARDS / WOVENS, VELVETS |
| Pattern Alerts | HIDDEN ZIPPER, LUXURIOUS FEATHER DOWN INSERT INCLUDED |
| Cleanability | DRY CLEAN ONLY |
| Color | Ivory, Gold & Black |












