SCLFARRPILL0002 | Farrah Print, Coral Spice - Scalamandre Pillows
| Brand | Scalamandre Pillows |
| Pattern Number | SCLFARRPILL0002 |
| Pattern Name | Farrah Print Pillow |
| Collection | Pacifica |
| Pattern Repeat Length | 11" |
| Pattern Repeat Width | 13.75" |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Content | LINEN / LINEN BLEND |
| Country of Origin | U.S.A. |
| Design | DIAMOND / OGEE |
| Material Type | PRINTED FABRICS |
| Pattern Alerts | HIDDEN ZIPPER, LUXURIOUS FEATHER DOWN INSERT INCLUDED |
| Cleanability | DRY CLEAN ONLY |
| Color | Coral Spice |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

SCLFARRPILL0002 | Farrah Print, Coral Spice - Scalamandre Pillows
SCLFARRPILL0002 | Farrah Print, Coral Spice - Scalamandre Pillows
| Brand | Scalamandre Pillows |
| Pattern Number | SCLFARRPILL0002 |
| Pattern Name | Farrah Print Pillow |
| Collection | Pacifica |
| Pattern Repeat Length | 11" |
| Pattern Repeat Width | 13.75" |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Content | LINEN / LINEN BLEND |
| Country of Origin | U.S.A. |
| Design | DIAMOND / OGEE |
| Material Type | PRINTED FABRICS |
| Pattern Alerts | HIDDEN ZIPPER, LUXURIOUS FEATHER DOWN INSERT INCLUDED |
| Cleanability | DRY CLEAN ONLY |
| Color | Coral Spice |
Original: $573.30
-65%$573.30
$200.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Scalamandre Pillows |
| Pattern Number | SCLFARRPILL0002 |
| Pattern Name | Farrah Print Pillow |
| Collection | Pacifica |
| Pattern Repeat Length | 11" |
| Pattern Repeat Width | 13.75" |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Content | LINEN / LINEN BLEND |
| Country of Origin | U.S.A. |
| Design | DIAMOND / OGEE |
| Material Type | PRINTED FABRICS |
| Pattern Alerts | HIDDEN ZIPPER, LUXURIOUS FEATHER DOWN INSERT INCLUDED |
| Cleanability | DRY CLEAN ONLY |
| Color | Coral Spice |












