SCRZEBRAPIL0001 | Dazzle Of Zebras, Masai Red - Scalamandre Pillows
Pillow Size: 22" X 22"
Order Scalamandre Pillows Pattern# SCRZEBRAPIL0001 pattern name Dazzle Of Zebras color name Masai Red from the collection Zebras. Enjoy this impressive pillow. Mahone's Wallpaper Shop has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Scalamandre Pillows |
| Pattern Number | SCRZEBRAPIL0001 |
| Pattern Name | Dazzle Of Zebras Pillow |
| Collection | Zebras |
| Pattern Repeat Length | 22" |
| Pattern Repeat Width | 22" |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Content | COTTON / COTTON BLEND |
| Country of Origin | U.S.A. |
| Design | BIRD / ANIMAL |
| Material Type | PRINTED FABRICS |
| Pattern Alerts | HIDDEN ZIPPER, LUXURIOUS FEATHER DOWN INSERT INCLUDED |
| Cleanability | DRY CLEAN ONLY |
| Color | Masai Red |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

SCRZEBRAPIL0001 | Dazzle Of Zebras, Masai Red - Scalamandre Pillows
SCRZEBRAPIL0001 | Dazzle Of Zebras, Masai Red - Scalamandre Pillows
Pillow Size: 22" X 22"
Order Scalamandre Pillows Pattern# SCRZEBRAPIL0001 pattern name Dazzle Of Zebras color name Masai Red from the collection Zebras. Enjoy this impressive pillow. Mahone's Wallpaper Shop has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Scalamandre Pillows |
| Pattern Number | SCRZEBRAPIL0001 |
| Pattern Name | Dazzle Of Zebras Pillow |
| Collection | Zebras |
| Pattern Repeat Length | 22" |
| Pattern Repeat Width | 22" |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Content | COTTON / COTTON BLEND |
| Country of Origin | U.S.A. |
| Design | BIRD / ANIMAL |
| Material Type | PRINTED FABRICS |
| Pattern Alerts | HIDDEN ZIPPER, LUXURIOUS FEATHER DOWN INSERT INCLUDED |
| Cleanability | DRY CLEAN ONLY |
| Color | Masai Red |
$429.00
SCRZEBRAPIL0001 | Dazzle Of Zebras, Masai Red - Scalamandre Pillows—
$429.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Pillow Size: 22" X 22"
Order Scalamandre Pillows Pattern# SCRZEBRAPIL0001 pattern name Dazzle Of Zebras color name Masai Red from the collection Zebras. Enjoy this impressive pillow. Mahone's Wallpaper Shop has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Scalamandre Pillows |
| Pattern Number | SCRZEBRAPIL0001 |
| Pattern Name | Dazzle Of Zebras Pillow |
| Collection | Zebras |
| Pattern Repeat Length | 22" |
| Pattern Repeat Width | 22" |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Content | COTTON / COTTON BLEND |
| Country of Origin | U.S.A. |
| Design | BIRD / ANIMAL |
| Material Type | PRINTED FABRICS |
| Pattern Alerts | HIDDEN ZIPPER, LUXURIOUS FEATHER DOWN INSERT INCLUDED |
| Cleanability | DRY CLEAN ONLY |
| Color | Masai Red |












