SCRZEBRAPIL0002 | Dazzle Of Zebras, Tan - Scalamandre Pillows
Pillow Size: 22" X 22"
Save on Scalamandre Pillows SKU SCRZEBRAPIL0002 pattern name Dazzle Of Zebras color name Tan from the collection Zebras. Enjoy this solid pillow. Mahone's Wallpaper Shop has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Scalamandre Pillows |
| Pattern Number | SCRZEBRAPIL0002 |
| Pattern Name | Dazzle Of Zebras Pillow |
| Collection | Zebras |
| Pattern Repeat Length | 22" |
| Pattern Repeat Width | 22" |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Content | COTTON / COTTON BLEND |
| Country of Origin | U.S.A. |
| Design | BIRD / ANIMAL |
| Material Type | PRINTED FABRICS |
| Pattern Alerts | HIDDEN ZIPPER, LUXURIOUS FEATHER DOWN INSERT INCLUDED |
| Cleanability | DRY CLEAN ONLY |
| Color | Tan |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

SCRZEBRAPIL0002 | Dazzle Of Zebras, Tan - Scalamandre Pillows
SCRZEBRAPIL0002 | Dazzle Of Zebras, Tan - Scalamandre Pillows
Pillow Size: 22" X 22"
Save on Scalamandre Pillows SKU SCRZEBRAPIL0002 pattern name Dazzle Of Zebras color name Tan from the collection Zebras. Enjoy this solid pillow. Mahone's Wallpaper Shop has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Scalamandre Pillows |
| Pattern Number | SCRZEBRAPIL0002 |
| Pattern Name | Dazzle Of Zebras Pillow |
| Collection | Zebras |
| Pattern Repeat Length | 22" |
| Pattern Repeat Width | 22" |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Content | COTTON / COTTON BLEND |
| Country of Origin | U.S.A. |
| Design | BIRD / ANIMAL |
| Material Type | PRINTED FABRICS |
| Pattern Alerts | HIDDEN ZIPPER, LUXURIOUS FEATHER DOWN INSERT INCLUDED |
| Cleanability | DRY CLEAN ONLY |
| Color | Tan |
$429.00
SCRZEBRAPIL0002 | Dazzle Of Zebras, Tan - Scalamandre Pillows—
$429.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Pillow Size: 22" X 22"
Save on Scalamandre Pillows SKU SCRZEBRAPIL0002 pattern name Dazzle Of Zebras color name Tan from the collection Zebras. Enjoy this solid pillow. Mahone's Wallpaper Shop has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Scalamandre Pillows |
| Pattern Number | SCRZEBRAPIL0002 |
| Pattern Name | Dazzle Of Zebras Pillow |
| Collection | Zebras |
| Pattern Repeat Length | 22" |
| Pattern Repeat Width | 22" |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Content | COTTON / COTTON BLEND |
| Country of Origin | U.S.A. |
| Design | BIRD / ANIMAL |
| Material Type | PRINTED FABRICS |
| Pattern Alerts | HIDDEN ZIPPER, LUXURIOUS FEATHER DOWN INSERT INCLUDED |
| Cleanability | DRY CLEAN ONLY |
| Color | Tan |












