SCSDDK264230002 | Corbet, Blue - Scalamandre Pillows
| Brand | Scalamandre Pillows |
| Pattern Number | SCSDDK264230002 |
| Pattern Name | Corbet Pillow |
| Collection | Wild Glamour |
| Pattern Repeat Length | 13" |
| Pattern Repeat Width | 4.5" |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Content | COTTON / COTTON BLEND |
| Country of Origin | U.S.A. |
| Design | ANIMAL SKIN, STRIPE |
| Material Type | JACQUARDS / WOVENS, VELVETS |
| Pattern Alerts | HIDDEN ZIPPER, LUXURIOUS FEATHER DOWN INSERT INCLUDED |
| Cleanability | DRY CLEAN ONLY |
| Color | Blue |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

SCSDDK264230002 | Corbet, Blue - Scalamandre Pillows
SCSDDK264230002 | Corbet, Blue - Scalamandre Pillows
| Brand | Scalamandre Pillows |
| Pattern Number | SCSDDK264230002 |
| Pattern Name | Corbet Pillow |
| Collection | Wild Glamour |
| Pattern Repeat Length | 13" |
| Pattern Repeat Width | 4.5" |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Content | COTTON / COTTON BLEND |
| Country of Origin | U.S.A. |
| Design | ANIMAL SKIN, STRIPE |
| Material Type | JACQUARDS / WOVENS, VELVETS |
| Pattern Alerts | HIDDEN ZIPPER, LUXURIOUS FEATHER DOWN INSERT INCLUDED |
| Cleanability | DRY CLEAN ONLY |
| Color | Blue |
Original: $838.50
-65%$838.50
$293.47Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Scalamandre Pillows |
| Pattern Number | SCSDDK264230002 |
| Pattern Name | Corbet Pillow |
| Collection | Wild Glamour |
| Pattern Repeat Length | 13" |
| Pattern Repeat Width | 4.5" |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Content | COTTON / COTTON BLEND |
| Country of Origin | U.S.A. |
| Design | ANIMAL SKIN, STRIPE |
| Material Type | JACQUARDS / WOVENS, VELVETS |
| Pattern Alerts | HIDDEN ZIPPER, LUXURIOUS FEATHER DOWN INSERT INCLUDED |
| Cleanability | DRY CLEAN ONLY |
| Color | Blue |












