SCWP885630002 | Persephone Wallcovering, Heirloom Rose - Scalamandre Wallpaper
Priced Per 9 Yard Roll. Minimum Order 2 Roll(s).
Save on Scalamandre Wallpaper Item SCWP885630002 pattern name Persephone Wallcovering color name Heirloom Rose. Enjoy this beautiful wallpaper. Samples always available. Fast Shipping Mahone's Wallpaper has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Scalamandre |
| Pattern Number | SCWP885630002 |
| Pattern Name | Persephone Wallcovering |
| Color Name | Heirloom Rose |
| Width | 27" |
| Match | STRAIGHT |
| Trim | TRIMMED |
| Roll Size | 9 |
| Content | PAPER / NON-WOVEN |
| Color | Pink |
| Theme | Floral |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

SCWP885630002 | Persephone Wallcovering, Heirloom Rose - Scalamandre Wallpaper
SCWP885630002 | Persephone Wallcovering, Heirloom Rose - Scalamandre Wallpaper
Priced Per 9 Yard Roll. Minimum Order 2 Roll(s).
Save on Scalamandre Wallpaper Item SCWP885630002 pattern name Persephone Wallcovering color name Heirloom Rose. Enjoy this beautiful wallpaper. Samples always available. Fast Shipping Mahone's Wallpaper has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Scalamandre |
| Pattern Number | SCWP885630002 |
| Pattern Name | Persephone Wallcovering |
| Color Name | Heirloom Rose |
| Width | 27" |
| Match | STRAIGHT |
| Trim | TRIMMED |
| Roll Size | 9 |
| Content | PAPER / NON-WOVEN |
| Color | Pink |
| Theme | Floral |
$117.60
Original: $336.00
-65%SCWP885630002 | Persephone Wallcovering, Heirloom Rose - Scalamandre Wallpaper—
$336.00
$117.60Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Priced Per 9 Yard Roll. Minimum Order 2 Roll(s).
Save on Scalamandre Wallpaper Item SCWP885630002 pattern name Persephone Wallcovering color name Heirloom Rose. Enjoy this beautiful wallpaper. Samples always available. Fast Shipping Mahone's Wallpaper has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Scalamandre |
| Pattern Number | SCWP885630002 |
| Pattern Name | Persephone Wallcovering |
| Color Name | Heirloom Rose |
| Width | 27" |
| Match | STRAIGHT |
| Trim | TRIMMED |
| Roll Size | 9 |
| Content | PAPER / NON-WOVEN |
| Color | Pink |
| Theme | Floral |
