SCWP885700001 | Imerina | Reed, Large Cloves - Scalamandre Wallpaper
| Brand | Scalamandre |
| Pattern Number | SCWP885700001 |
| Pattern Name | Imerina | Reed |
| Color Name | Large Cloves |
| Width | 36" |
| Match | RANDOM |
| Trim | TRIMMED |
| Roll Size | 8 |
| Content | GRASSCLOTH ON NON-WOVEN PAPER |
| Color | Beige |
| Theme | Textured |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

SCWP885700001 | Imerina | Reed, Large Cloves - Scalamandre Wallpaper
SCWP885700001 | Imerina | Reed, Large Cloves - Scalamandre Wallpaper
| Brand | Scalamandre |
| Pattern Number | SCWP885700001 |
| Pattern Name | Imerina | Reed |
| Color Name | Large Cloves |
| Width | 36" |
| Match | RANDOM |
| Trim | TRIMMED |
| Roll Size | 8 |
| Content | GRASSCLOTH ON NON-WOVEN PAPER |
| Color | Beige |
| Theme | Textured |
Original: $186.00
-65%$186.00
$65.10Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Scalamandre |
| Pattern Number | SCWP885700001 |
| Pattern Name | Imerina | Reed |
| Color Name | Large Cloves |
| Width | 36" |
| Match | RANDOM |
| Trim | TRIMMED |
| Roll Size | 8 |
| Content | GRASSCLOTH ON NON-WOVEN PAPER |
| Color | Beige |
| Theme | Textured |














