Sh34543 | Shades, Beige Stripes - Norwall Wallpaper
| Brand | Norwall |
| Pattern Number | SH34543 |
| Collection | Shades |
| Width | 20.7" |
| Match | Random Match |
| Horizontal Repeat | 0 |
| Repeat | No Repeat |
| Features | Prepasted, Solid Vinyl, Peelable, Scrubbable |
| Coverage | 56.4 sf (10.9 yds x 20.7"), 5.28m2 (10 m x 52.8 cm) |
| Yards Per Single Roll | 10.9 |
| Sold In | 2 S/R |
| Color | Beige |
| Theme | Stripes |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Sh34543 | Shades, Beige Stripes - Norwall Wallpaper
Sh34543 | Shades, Beige Stripes - Norwall Wallpaper
| Brand | Norwall |
| Pattern Number | SH34543 |
| Collection | Shades |
| Width | 20.7" |
| Match | Random Match |
| Horizontal Repeat | 0 |
| Repeat | No Repeat |
| Features | Prepasted, Solid Vinyl, Peelable, Scrubbable |
| Coverage | 56.4 sf (10.9 yds x 20.7"), 5.28m2 (10 m x 52.8 cm) |
| Yards Per Single Roll | 10.9 |
| Sold In | 2 S/R |
| Color | Beige |
| Theme | Stripes |
Original: $31.96
-65%$31.96
$11.19Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Norwall |
| Pattern Number | SH34543 |
| Collection | Shades |
| Width | 20.7" |
| Match | Random Match |
| Horizontal Repeat | 0 |
| Repeat | No Repeat |
| Features | Prepasted, Solid Vinyl, Peelable, Scrubbable |
| Coverage | 56.4 sf (10.9 yds x 20.7"), 5.28m2 (10 m x 52.8 cm) |
| Yards Per Single Roll | 10.9 |
| Sold In | 2 S/R |
| Color | Beige |
| Theme | Stripes |














