Si25771 | Signature Textures 3, Lilah Wheat - York Wallpaper
| Brand | York Wallcoverings |
| Pattern Number | SI25771 |
| Pattern Name | Lilah Wheat |
| Collection | Signature Textures 3 |
| Width | 20.9" |
| Match | Random |
| Repeat | 0" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Vinyl on Non Woven |
| Washability | Scrubbable |
| Removability | Strippable |
| Coverage | About 57.3 square feet |
| Color | Beige |
| Theme | Textured |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns



Si25771 | Signature Textures 3, Lilah Wheat - York Wallpaper
Si25771 | Signature Textures 3, Lilah Wheat - York Wallpaper
| Brand | York Wallcoverings |
| Pattern Number | SI25771 |
| Pattern Name | Lilah Wheat |
| Collection | Signature Textures 3 |
| Width | 20.9" |
| Match | Random |
| Repeat | 0" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Vinyl on Non Woven |
| Washability | Scrubbable |
| Removability | Strippable |
| Coverage | About 57.3 square feet |
| Color | Beige |
| Theme | Textured |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | York Wallcoverings |
| Pattern Number | SI25771 |
| Pattern Name | Lilah Wheat |
| Collection | Signature Textures 3 |
| Width | 20.9" |
| Match | Random |
| Repeat | 0" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Vinyl on Non Woven |
| Washability | Scrubbable |
| Removability | Strippable |
| Coverage | About 57.3 square feet |
| Color | Beige |
| Theme | Textured |














